Een Avatar is het plaatje wat je bij een aantal forumgebruikers ziet staan aan de linkerzijde van het scherm. Dit is een soort persoonlijke handtekening waardoor forumgebruikers snel kunnen zien wie wat heeft geschreven.

Voorbeeld die van mij:


Iedereen kan er zelf eentje plaatsen. Je maakt er eentje met een fotobewerkingsprogramma en slaat dit op als JPG of als GIF in het formaat van 75x75 pixels. Groter mag ook, maar dan probeert de forumengine dit te resizen naar 75x75 pixels. Zorg er dan wel voor dat het ween vierkant plaatje is, anders wordt ie vervormd weergegeven. Je kunt er ook eentje van internet afplukken.

Als je er eentje hebt gemaakt, dan moet je die op het internet plaatsen. Ergens op een eigen stukje webspace, bijvoorbeeld dat van members.home.nl of members.lycos.nl.
Voor leden bestaat de mogelijkheid om deze avatar op de webspace van de Hondaclub te laten plaatsen, mail hiervoor info@hondaclubzuid-limburg.nl.

Als nu je avatar op het internet staat dan doe je het volgende:

ga naar het hoofdmenu van het forum, kijk dan rechts bovenin.
Hier staat het kopje 'myhome'. Klik daarop. Vervolgens krijg je een menu waarin je al je instellingen kunt wijzingen. Klik dan op 'Avatar settings'.

Nu krijg je een menu waar je het adres van de avatar kan opgeven.
Vul dat in bij 'the URL to your avatar'. Typ in het vak het hele adres, dus met http://www....enz.

Als je dat gedaan hebt klik dan op 'add this avatar to my profile'.

En ziedaar, als je nu teruggaat naar het forum zie je overal waar jij een bericht hebt getypt of ergens hebt gereplyed je avatar staan (als je alles goed hebt gedaan).