Help - Search - Members - Calendar
Full Version: HIER KUN JE JE MEDELEDEN EEN VOORSPOEDIG 2004 WENSEN
Honda Club Zuid-Limburg.nl > Algemeen > Off-topic
kaatje
Nou morgen om 14.05 vertrekken we voor 3 weken naar mexico. Hierbij wil ik dus iedereen alvast iedereen fijne feestdagen wensen en een gelukkig nieuw jaar.


Groetjes xxx Kaatje en Alex
Avaloon
Allereerst een prettige vakantie!!!

en vervolgens.............

Merry Kerstmuts en een Happy Nieuwyear!




Sorry dames, maar de man zit nog in het cadeautje.......


In ieder geval........fijne feestdagen voor iedereen!!!!!!!

En niet teveel met vuurwerk spelen, want:
Vuurwerk maakt meer kapot, dan je lief is!
Pasadino
dat zijn nog es KERST wensen:p :P

gelukkig kerstfeest en een voorspoedig 2004, moge de HONDA goden met jullie zijn
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Ook in het nieuwe jaar Civic PoweRules:)
Hondapower
Beste wensen voor 2004 en op een goed clubjaar!
Marco DXI 92
Ook de allerbeste wensen aan iedereen van mij en Anja.
En dat dit een jaar mag worden, waarvan we als hondaclub alleen maar hebben gedroomd tot nu toe.
goelette
hierbij wil ik ook mijn medeleven betuigen voor de kerstdagen die iedereen weer door moet zien te worstelen met verplichte bezoekjes bij schoonfamilie, familie, de massale vreetpartijen die eigenlijk niks met kerst te maken hebben, het betalen van de energierekening die 7 keer zo hoog is als normaal door het volslagen nutteloze verlichten van je huis, de tuin, de kerstman, het rendier en de denneboom, en de enorme hoeveelheid postzegels en kerstkaarten die je van je schamele loontje moet zien te bekostigen. ten slotte ook veel sterkte gewenst bij het urenlange zitten op een houten kerkbank waar iedereen met kerst ineens naartoe moet. Tip: ga gewoon de week erna, die mis is 5 keer zo kort en lang niet zo druk met allerlei vervelende kinderen happy.gif

Merry Christmas Everybody!
:P
Avaloon
@Goelette:
Gewoon niet gaan... is nog eenvoudiger. wink.gif
goelette
oow ja happy.gif :P
Merlijn
ook mijn medeleven met kerst! Alle gelukwensen voor de kerstdagen, een gelukkig nieuwjaar en remember folks: Don't Drink & Drive!
PornstarTypeR
Beste wensen allemaal,

en de nuttigste tip van allemaal:
schaf Need for Speed Underground aan en je hebt de beste kerst van je leven (wel ff vervelende vriendinnen, vrouwen, ouders, etc weg sturen, anders word je constant gestoord, tenzij ze een biertje komen brengen)
Maxim
Bij deze wens ik ook iedereen alvast een zalige kerst en inne gouwe rutsj.

Don't Drink & Drive ??? Dat maakt het toch alleen maar leuker.... NFS Underground dan. Biertjuh ??
civic03
ja iedereen prettige dagen gewenst ! en maak er wat leuks van !
Nightmare
wat het mooiste is aan kerst ?? de dagen erna al die winkels aflopen om die nutteloze kerst kado's terug te brengen,om effe te cashen !! zodat ik dat geld weer aan mijn honda kan besteden !! :sarc
dat vind ik het leuks aan kerst !! thats the spirit !!
i wish it to all..........
lord_fornax
QUOTE
Originally posted by Maxim


NFS Underground dan. Biertjuh ??


Zal ik de PS2 dan maar meteen meenemen naar "de mam"??

In ieder geval:

Iedereen een zaaaalig kerstfeest en een zeer goed 2004.

Voor mij word het in elk geval een jaar waar de club een hogere plaats op de ranglijst krijgt, mede omdat mijn Lude flink onder handen wordt genomen in het voorjaar !! happy.gif
sol_wind
hierbij wens ik jullie een zeer goed en leuk 2004

groeten roy
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.